Studi.lt - Rašto darbai, referatai ir rašiniai

Tarpkultūrinė komunikacija (referatas)

9.6 (1 atsiliepimai)

Apimtis
2,914 žodžiai (-ių)
Sritis
Komunikacija
Formatas
DOCX failas (352.63 KB)
Tipas
Referatai

Tarpkultūrinė komunikacija (referatas) 1 puslapis
Tarpkultūrinė komunikacija (referatas) 2 puslapis
Tarpkultūrinė komunikacija (referatas) 3 puslapis
Tarpkultūrinė komunikacija (referatas) 4 puslapis
Tarpkultūrinė komunikacija (referatas) 5 puslapis
Tarpkultūrinė komunikacija (referatas) 6 puslapis
Svarbu! Žemiau pateiktos nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visos kokybės darbą spustelkite parsisiųsti.Lentelių sąrašas
1 lentelė nacionalinės šventės 7

Paveikslų sąrašas
pav. 1 verslo apranga 12

ĮVADAS
Temos aktualumas. Pasaulyje yra daugybė skirtingų šalių, jų kultūrų ir tradicijų. Nors ir sunku jas visas įsiminti, ar atskirti galima pasirinkti kelias mus dominančias kultūras ir jas išnagrinėti. Italija yra nuostabi šalis, su nuostabia istorija ir praeitimi, išsiskirianti daugeliu aspektu. Tad šio referato tikslas yra :
1. Išsiaiškinti bendrą informaciją apie Italiją, jos etnografinę padėtį, klimatą, tradicijas ir daugelį kitų aspektų.
2. Išnagrinėti Italijos verslo kultūrą, kaip elgtis profesionalioje aplinkoje, apie Italijos kitus faktorius kaip : punktualumas, kūno kalba, apranga.
3. Išskirti panašumus ir skirtumus Italijos ir Lietuvos kultūros.
4. Pabrėžti pagrindinius faktus, kurie padėtų vykstantiems į Italiją žmonėms.
Naudojami įrankiai :
Internetiniai puslapiai, kurie pateikti literatūros sarąše.


1 BENDRA INFORMACIJA APIE ITALIJĄ

1.1 Italijos geografinė padėtis

Italija yra pietų Europos šalis, išsidėsčiusi ilgame, aulinį batą primenančiame Apeninų pusiasalyje, taip pat teritorijoje tarp Apeninų ir Alpių kalnų bei kelete salų, kurių didžiausios yra Sicilija ir Sardinija. Bendras Italijos plotas yra 301 230 km², iš kurių 294 020 km² sudaro sausuma, o 7 210 km² - vanduo.
Italija ribojasi su šiomis valstybėmis: Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Italijos teritorijos viduje taip pat ribojasi su San Marinu (39 km) ir Vatikanu (3,2 km).

1.2 Klimatas

Italijos klimatui pirmiausia būdingas Viduržemio jūros klimatas – karštos, sausos vasaros ir švelnios, lietingos žiemos. Tačiau dėl skirtingos šalies geografijos klimato regionuose taip pat yra didelių skirtumų.
Apskritai vasaros Italijoje yra karštos ir sausos, kai kuriose šalies dalyse, ypač pietuose, temperatūra dažnai viršija 30 °C, o kartais siekia 40 °C.
Žiemos Italijoje paprastai būna švelnios, vidutinė temperatūra svyruoja nuo 6°C iki 12°C, tačiau šiauriniuose regionuose ir kalnuose, kur dažnai sninga, gali būti gana šalta. Drėgniausi mėnesiai Italijoje paprastai yra lapkritis ir gruodis, o kritulių iškrenta šalies šiaurėje ir vakaruose.
Apskritai Italijos klimatas yra pagrindinis turistų patrauklumas, ypač vasaros mėnesiais, kai lankytojai plūsta į paplūdimius, ežerus ir istorinius miestus. Tačiau verta paminėti, kad sezono metu taip pat gali kilti aukšta temperatūra, perpildytos gatvės ir ilgos eilės, todėl lankytojai turėtų atitinkamai planuoti.

1.3 Gyventojai

Italija yra pietų Europos šalis, žinoma dėl savo turtingos istorijos, meno ir kultūros. Apskaičiuota, kad 2021 m. Italijos gyventojų skaičius yra maždaug 60,4 milijono žmonių, todėl ji yra 23-ioji pagal gyventojų skaičių šalis pasaulyje.
Dauguma Italijos gyventojų yra susitelkę miestuose, o didžiausi miestai yra Roma, Milanas, Neapolis, Turinas ir Palermas. Romoje gyvena maždaug 2,8 milijono žmonių, todėl tai yra daugiausiai gyventojų turintis miestas šalyje.
Kalbant apie etninę kilmę, didžioji dauguma italų yra Europos kilmės, nedidelės ...

Šiuo metu matote 30% šio darbo.

Matomi 500 žodžiai iš 2914 žodžių.


Panašūs darbai


Reikalavimai informacijai, kokybiška informacija ir jos požymiai
Reikalavimai informacijai, kokybiška informacija ir jos požymiai

Informacija – „tai kryptingai orientuota žinia, perduodama žodžiu ar komunikacijos priemonėmis.“ Informacija keičiamasi kiekvienoje organizacijoje, bet šiame procese pasitaiko problemų, barjerų ir trukdymų. Viena iš reikšmingiausių kliūčių yra iškreipta informacija perdavi...

·
2 atsiliepimai
Peržiūrėti
Tarpkultūrinė komunikacija (referatas)
Tarpkultūrinė komunikacija (referatas)

Lentelių sąrašas 1 lentelė nacionalinės šventės 7 Paveikslų sąrašas pav. 1 verslo apranga 12 ĮVADAS Temos aktualumas. Pasaulyje yra daug...

·
1 atsiliepimai
Peržiūrėti
Atsisiųsti šį darbą