Studi.lt - Rašto darbai, referatai ir rašiniai

Serialo aprašymas. Talsos Karalius

9.7 (3 atsiliepimai)

Apimtis
781 žodžiai (-ių)
Sritis
Kinas
Formatas
DOCX failas (21.89 KB)
Tipas
Recenzijos

Serialo aprašymas. Talsos Karalius 1 puslapis
Serialo aprašymas. Talsos Karalius 2 puslapis
Serialo aprašymas. Talsos Karalius 3 puslapis
Serialo aprašymas. Talsos Karalius 4 puslapis
Svarbu! Žemiau pateiktos nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visos kokybės darbą spustelkite parsisiųsti.

Serialo aprašymas


Talsos Karalius


Įvadas


Šį serialą pasirinkau nes man patinka mafija ir aš mėgstu kriminalinio žanro filmus, serialus. Šis serialas pasirodė labai įdomus. Taip pat vaidina Sylvester Stallone, kuris yra mano mėgstamiausias aktorius, o tai manę įtakojo pasirinkti šį serialą.


Aspektai


Režisūra


Allen Coulter, Guy Ferland, Ben Semanoff. Šie režisieriai ganėtinai gerai žinomi.


Allen Coulter yra amerikiečių režisierius, kuris surežisavo „The Sopranos“ ir „Remember Me“. Šie serialai sudėjus turi virš 300 nominacijų „Emmy“ apdovanojimuose.


GuyFerland taip pat amerikiečių režisierius, surežisavęs labai populiarius serialus kaip „The Walking Dead“ ir „Yellowstone“.


Ben Semanoff yra truputi mažiau žinomas, tačiau tikrai visi žino jo režisuotą serialą „Stranger Things“, kuris turi 311 nominacijų „Emmy“ apdovanojimuose.


Žanras


Dramos, kriminalai. Šis serialas labai gerai atitinka kriminalu žanrui, nes jis yra apie mafija, o drama todėl, kad yra ir emocinių momentų tarp pagrindinio veikėjo ir jo dukters. Taip pat galiu teigti, jog tai iš dalies ir komedija, nes yra labai juokingų momentų.


Personažai ir charakteriai


Dwight „The General“ Manfredi (vaidina Sylvester Stallone) – tai pagrindinis serialo veikėjas. „Invernizzi“ mafijos šeimos boso draugas, sedėjęs 25-erius metus kalėjime. Jis yra griež...

Šiuo metu matote 30% šio darbo.

Matomi 352 žodžiai iš 781 žodžių.


Panašūs darbai


Serialo aprašymas. Talsos Karalius
Serialo aprašymas. Talsos Karalius

Serialo aprašymas Talsos Karalius Įvadas Šį serialą pasirinkau nes man patinka mafija ir aš mėgstu kriminalinio žanro filmus, serialus. Šis serialas pasirodė labai įdomus. Taip pat vaidina Sylvester Stallone, kuris yra mano mėgstamiausias aktorius, o tai manę...

·
3 atsiliepimai
Peržiūrėti
Filmas „Baraka“ - Refleksija
Filmas „Baraka“ - Refleksija

Kino meno istorijoje svarbų vaidenį vaidina nebylusis kinas, kaip pirmasis žmogaus bandymas judančiais vaizdais užfiksuoti save arba/ir aplinką. Nepaisant kino pramonės pažangos, grįžtama prie nebyliojo kino – išnaudojant visas šiandienos suteikiamas technikos galimybes kinas be žod...

·
3 atsiliepimai
Peržiūrėti
Filmuko scenarijus
Filmuko scenarijus

Pradedama virš mašinos priekio kairėje pusėje ir nejudant nukreipiama kamera iki mašinos vidutiniu/stambiu planu. Tada mašina vidutiniu/stambiu planu parodoma iš keleivio pusės krašto. Tolesniame kadre nutolstama nuo VW ženkliuko mašinos gale....

·
3 atsiliepimai
Peržiūrėti
Atsisiųsti šį darbą