Referatas Raumenų masės ir jėgos didinimui skirtų produktų klasifikacija

3 atsiliepimaiRaumenų masės ir jėgos didinimui skirtų produktų klasifikacija

Raumenų masės ir jėgos didinimui skirtų

PRODUKTŲ KLASIFIKACIJA

Produktų klasifikacija padės greičiau išsirinkti norimą produktą.Klasifikacija yra sąlyginė, nes kai kurie produktai gali būti naudojami kaip raumenų masės ir jėgos didinimui, taip ir antsvorio problemoms spręsti.Tai pasakytina apie Prostar Whey Protein, Amino 2000 ir BCAA.Šie trys produktai dažnai vartojami didinant raumenų masę ir jėgą, tačiau jie vis dažniau sėkmingai vartojami antsvoriui mažinti, tuomet, kada yra laikomasi griežtos dietos.

PRODUKTAI SKIRTI RAUMENŲ MASĖS / JĖGOS DIDINIMUI IR FUNKCINIŲ SAVYBIŲ GERINIMUI:

Massiwe Whey Gainer

Priedas vartotinas visiems, nnorintiems padidinti kūno raumenų masę ir jėgą.Asmenys, turintys antsvorį, šį priedą turėtų vartoti atsargiai dėl nemažo angliavandenių kiekio jame.

Raumenų masės ir jėgos didinimui skirtų priedų rinkoje yra didelė pasiūla.Priedai vienas nuo kito skiriasi angliavandenių kiekiu, baltymų koncentracija, baltymų kokybe, vitaminų kiekiu.Pirkėjas, rinkdamasis priedą, turėtų atkreipti dėmesį į du veiksnius:baltymų koncentraciją ir jų kokybę.Tai ir lemia šių priedų kokybę ir kainą.

Massive Whey Gainer turi išskirtinai aukštą baltymų koncentraciją -38 % (daugumoje priedų koncentracija sudaro 20-25 %).Baltymų šaltinis šiame priede yra aukščiausios bbiologinės vertės Whey (pieno išrūgų) baltymai.Angliavandenių, esančių priede, didžiąją dalį sudaro lėtai įsisavinami gliukozės polimerai, kurie aprūpina organizmą energiją ilgą laiką.Kita angliavandenių dalis yra fruktozė, kuri įsisavinama labai greitai, tačiau turi mažiausiais galimybes iš visų greitai įsisavinamų angliavandenių virsti riebalais oorganizme. Vienoje priedo porcijoje yra visų pagrindinių vitaminų dienos norma.

Massive Whey Gainer sudėtis (%): Whey baltymai – 38; gliukozės polimerai – 39; kristalinė fruktozė – 22; vitaminai – 0,21; natūralūs kvapai (braškinis, avietinis, vanilinis, bananinis) – 0,79.

Rekomenduojama vartoti: 4 dozatoriaus kaušelius, kurie yra įpakavimo viduje, ištirpinti 533 ml (maždaug 0,5 l) pieno, sulčių ar vandens.Pusė šios porcijos išgerti likus iki treniruotės 30-45 min., – likusią dalį- vienos valandos bėgyje po treniruotės.Ne treniruočių dienomis – pusę porcijos suvartoti tarp valgymų iš ryto, o likusią dalį suvartoti tarp valgymų po vidurdienio.

Crea Pure / Creatine Capsules

Šie du produktai yra identiški savo sudėtimi, jų veiklioji medžiaga yra kreatinas. Kreatinas yra vienas iš labiausiai vartojamų maisto priedų. Jį vartoja įvairių sporto šakų atletai. Vien ttik JAV 1999 metais šio produkto buvo parduota 2,5 mln. kilogramų. Šis faktas byloja apie kreatino efektingumą ir jo nekenksmingumą organizmui.

Kreatinas teikia raumenims energiją, kuri reikalinga ypatingai greitiems judesiams atlikti. Kreatino poveikis organizmui: 1. jėgos ir raumenų masės padidėjimas; 2. pagerėja darbingumas atliekant didelio intensyvumo pratimus ir pagerėja atsistatymas po fizinių krūvių; 3. pagerėja ištvermės savybės ir mažėja riebalinis audinys.

Labai daug rekomendacijų, kaip pagerinti kreatino įsisavinimą organizme ir kada jį geriausia vartoti. Paskutiniai tyrimai rodo, kad geriausia kreatiną vartoti su bbaltymų/angliavandenių mišiniu prieš ir po treniruotės.

Kreatino teigiama įtaka organizmui pasipildo vis naujais faktais. Lygiai taip pat kinta rekomendacijos jį vartoti.Yra du pagrindiniai būdai vartoti kreatiną: 1. Su „užkrovos faze“ – maždaug po 20 g kasdien (0,25-0,3 g/ 1 kūno masės kilogramui) 4 – 5 dienas.Suvartoti šį kiekį per 4 – 5 kartus dienoje. Vėliau – 4 – 5 savaites po maždaug 5 g (0,02 – 0,05 g/1 kilogramui kūno masės). Po to daroma vienos savaitės pertrauka, ir ciklas kartojasi. 2. Vartoti po 3 – 5 g kasdien 4 – 5 savaičių bėgyje. Po to daroma vienos savaitės pertrauka, ir ciklas kartojamas.

Abu vartojimo būdai turi būti pasirenkami individualiai arba pagal trenerio rekomendacijas.Būdas su „užkrovos faze“ dažnai taikomas pirmą kartą vartojantiems kreatiną arba „nekantriems“ sportininkams.

PRODUKTAI SKIRTI ANTSVORIO MAŽINIMUI IR AKTYVIOS RAUMENŲ MASĖS PALAIKYMUI:

Prostar Whey Protein

Produktas skirtas tiems, kurie nori sumažinti antsvorį bet neprarasti raumeninio audinio, taip pat profesionaliems sportininkams prieš varžybas.

Tai yra išimtinai baltyminis produktas, gaminamas iš pieno išrūgų naujausių technologijų metodais. Jo sudėtis yra nepakeičiamų ir pakeičiamų amino rūgščių mišinys, praturtintas amino rūgštimis šakotomis grandimis (BCAA).

Savo biologine verte pranašesnis už kiaušinių baltymų koncentratus, kuriuose BCAA ir nepakeičiamų amino rūgščių santykis nėra idealus.

Whey baltymai padidina ląstelinio gliutationo kiekį. Gliutationas yra organizme ggaminamas antioksidantas, taigi šie baltymai stiprina organizmo imuninę sistemą.

Jie patenka į kraują greitai, maždaug per 15 – 20 min., todėl jie gali būti naudojami, tais atvejais, kada organizmą reikia greitai aprūpinti baltymais (pvz.: atliekant treniruotę ryte nevalgius).

Rekomenduojama vartoti: vieną kaušelį (jis yra įpakavimo viduje) produkto ištirpinti stiklinėje vandens arba lieso pieno. Vartoti ...


Šiuo metu Jūs matote 50% šio darbo.

Matomi 837 žodžiai iš 1674 žodžių.

Kiti mokslo darbai

Paveldimumas ir treniruotumas

TURINYS Įvadas ………………………… 2 1. Paveldimumas ………………………… 3 2. Komponentų įvairovės metodai ……………………….. 4 2.1 Dvynių metodas ………………………… 4 2.2 Šeimos panašu...

3 atsiliepimų
Parsisiųsti
Krepšinis

Referatas Populiariausia sporto šaka – krepšinis Redas Ambrazevičius 8C klasė 2004 Įvadas Referato tema – populiariausia sporto šaka Lietuvoje – krepšinis. Šią temą aš pasirinkau todėl, kad ji mane labai sudomino. Šiame...

3 atsiliepimų
Parsisiųsti
kyokushin karate

KARATE Karate šiomis dienomis vadinama sportu, bet kas yra sportas? Žodyne jo reikšmė yra žaidimas ar konkursinė veikla, ypač vykstanti lauke, įtraukiant fizines pastangas. Karate yra rungtynės bet iš esmės jos vyksta su savimi,...

3 atsiliepimų
Parsisiųsti
Michaelio Schumacherio biografija

Vaikystė Michaelis Schumacheris gimė 1969 sausio 3-iąją Vokietijoje Huerto Hermiulhaimo miestelyje prie Kelno Rolfo ir Elisabeth Schumacherių šeimoje. Michaelio tėvas buvo aistringas konstruktorius ir sūnui sukonstravo nedidelį kar...

3 atsiliepimų
Parsisiųsti
XXVIII-osios olimpinės žaidynės

1. Įvadas Olimpinių žaidynių pradžia antikoje. Senovėje jos buvo žymiausias sportinis renginys. Olimpinės žaidynės vykdavo kas 4 metai šventame Olimpo slėnyje Pelopones pusiasalyje dievo Dzeuso garbei (yra nuomonė, jog šios ža...

3 atsiliepimų
Parsisiųsti