Referatas kovos menai

3 atsiliepimaikovos menai

Lietuvos parapsichologų asociacija

Iš ciklo moksliniai darbai

Tema :

„ Ėchas “ – Lietuviško kovinio meno sistema

Parapsichologijos mokslų daktaras

Valdas Sabaliauskas

Vardas : Valdas

Išsilavinimas : Utenos taekvondo klubas „Spindulys“, Parapsichologijos mokslų daktaras ,treneris .

Miestas ; 28245 Utena , Rasos g.21 , Valdas Sabaliauskas

Laikotarpis :1 diena

1 lapo kaina : 10 litų

El.adresas : sabara@erdves.lt

Tel. 867010604

Tipas : kita

Darbai : kita

Turinys

1 . Įvadas.

2 . Pirmiausia . Energija – jėga – noras .

4 . Sistema A .

5 . Užbaikime sistemos A įvaldymą .

6 . Sistema B .Sistema CC.

8 . Širdis – jėga – noras .Metodiniai atsakymai .

10 . Parengties – intelektualinis sportas .

12 . Skaičiai . Apibendrinimas .

1

Įvadas

Žvilgsnis į Lietuvišką praeitį : surandame kovinio meno sistemą „ Ėchas “. Tai ir sveikatingumo ir dirbtinio intelekto didinimo , ir karių ruošimo sistema .

Dirbtinis intelektas : Kai dirbame vaizduote tada tobuliname dešinio smegenų pusrutulio intelektą . Kai nagrinėjame naujas sampratas ( suprantame kažką nauja ) , tada tobuliname kairio smegenų pusrutulio intelektą .

Įtempus savo jėgas , iš bedugnės kkilti

Vis aukštyn – štai kas verta pastangų !

M . Vergilijus

Ši kūrybinė sistema padės daug kuo pakeisti ir po to žmogaus veiklos struktūrą ypač kelti vis didėjantį intelekto procentą . Žmogus sukūręs dirbtinį intelektą iškelia save į naują intelekto organizavimo ppakopą .

Dabar 2004 metai , tad tikslinga priminti , kad egzistuoja mokimasis hipnozės savybe ***. Čia didelis dėmesys skiriamas vaizduotei **, žmogaus savęs valdymui .

—————————————–

**vaizduote. Turiu žmoną pedagogę ji pasakė , kad tie , kurie mokosi mokymuisi naudoja regos ir klausos vaizduotes .

Hipnozė susideda iš transo , vaizduotės ir įdirbio , o kai tai neatsiejama sudaro didžiulę varomają jėgą .

Aš ir vaizduotė .

20 metų treniravausi tam tikra vaizduote . Parašiau tris knygas su malonumu jas pateiksiu žodinėmis mintimis ( telepatiškai ) . Dabar jau žinau , kad tai buvo ir yra hipnozė . Tai patvirtina knyga „ Mokykimės hipnozės “ autoriai Dirk Revenstorf/ Reinhold Zeyer . Ir dabar būdamas parapsichologijos aukštumose atradau , kad vaizduotė tapo dar didesnis atradimas :: telepatija ( ir „ vertėjas “ į kitas kalbas ) , tai žodinių minčių vaizduotė , tad pasitelkęs žodines mintis sakomas per nuotolį ( telepatiją ) apginiau disertaciją Lietuvos parapsichologų asociacijos mokslų taryboje . Gavau parapsichologijos mokslų daktaro laipsnį . Ir tik su „ vertėju “ ( taip pat žodinių minčių vaizduote ir sferoje vaizduote kartu ) kalbuosi su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis ir vakarų Europa įvairiomis temomis . Pastebėkite Mūsų kalbos skirtingos .

Psichotroninis ginklas – bioenergetikas operetorius ( pojučių iir psichinių idėjų atlikėjas – generatorius ) . Jų darbe vykdant tiesioginį pojūtį naudojama sferinė ( sferos ) vaizduotė ( kitaip astralas ) .

Komandinė paieška – darant kitiems kryptingas mintis paieškos metu , kai dirbame su žemėlapiu ar norime žinių iš kitų žmonių ar kompiuterių naudojama ir žodinių minčių ir sferinė vaizduotė .

Ar vaizduotė yra hipnozė ? Taip ji yra hipnozėje , ir nuo hipnozės neatsiejama .

*** hipnozės savybė . Pasekime žodžiais “ . ši hipnozės savybė . “ , hipnozės sugestijos nenagrinėju .

Kiekviena hipnozė yra ir autohipnozė ( knygos “ Mokykimės hipnozės “ viršelio antraštė ) .

Žodį “ hipnozė “ ėmė vartoti anglų gydytojas James Braid 1850 metais . Žodis kilęs iš graikų kalbos žodžio “ hypnos “ , kuris reiškia miegą ( taip skaitant knygą “ Mokykimės hipnozės “ ( 19 puslapis . 2000 metai . Autoriai Dirk Revenstorf / Reinhold Zeyer . ) atidžiau nagrinėdami turime žodį “ miegą – hipnozę “ , o ne “ miegą – miegą “ ) .

Oskaras Fogtas apie 1900 metus savo hipnozės studijų metu atliko stebėjimus ir nustatė , jog pakankamai išsilavinę asmenys sugeba patys įsiteigtį rimties būvį ( “ Autogeninė treniruotė ir sveikata “ ( 5 puslapis . 1983 metai .. Autorė Gizela Eberlein )) t. Y. sukelti autohipnozę . Taip susitelkęs savyje žmogus gali pats sau paskirti užduotį . Tai jau ne sugestija iš šalies , kaip hipnozės atveju , o savęs veikimas – savitaiga . Ši hipnozės savybė ir tapo autogeninės treniruotės plėtojimo pagrindu .

Jums LPA nusiustos knygos : pirma , antra , trečia dabar jau esančios knygoje “ Tu ir hipnozė – tobulinkime intelektą “ yra naudingos , tinkamos . Mes visąlaik būname hipnozėje , nes įvaldome pagal Oskarą Fogtą tai : “ . ši hipnozės savybė . “ .

2

Pasitelkiu paragrafą 6.6 Užbėkime ateičiai už akių ( knyga “ Mokykimės hipnozės “ , autoriai Dirk Revenstorf / Reinhold Zeyer , 2000 metai , 85 pusl. )- knygas pagal tai ir parašiau :

“ Savotiškai žavi įsitikinimas , jog esi tas , kuo nori būti , ir gali tai , ką nori galėti . Šiuo tvirtu įsitikinimu galima pasinaudoti hipnozėje ir toliau hipnozėje ( tuo tarpu tai bus hipnozė – joga arba autohipnozė – joga ) tokiu būdu užbėgti už akių būsimam patyrimui , tarsi nutiesti kelią viduje . Atlikdami įsivaizdavimo pratimą ( pateikėme jį kitam hipnotizuojant ) nutieskite kelią praktiniam įgyvendinimui . Išbandykite paprastu pratimu : “ kelio ttiesimas “ . Patogiai įsitaisykite . Pajuskite , kaip jūsų kūnas grimzta į krėslą , kaip įkvepiate ir iškvepiate orą . Galite žiūrėti į raides ir skaityti toliau , galite girdėti aplinkinius garus . Kai matote žodžius ir skaitote , jūsų akys juda nevalingai , prasmę suvokiate be sąmoningų pastangų . Skaitydami toliau pastebėsite , ar jau pradedate atsipalaiduoti .

Įsivaizduokite ką nors , ką darysite po poros minučių . Kažką labai konkretaus . Įsivaizduokite su visomis smulkmenomis , pavyzdžiui , kaip atsistojate , einate prie lango , atidarote jį ir įkvepiate kelis gaivaus oro gurkšnius . Nuosekliai įsivaizduokite , kaip tai darote . Užsimerkite ir detaliai pakartokite visus veiksmus : įsivaizduokite , kaip judate , kaip liečiate daiktus , kaip jie reaguoja į lietimą . Po to atsimerkite ir iš tikrųjų atlikite tą veiksmą . Įsitikinsite , jog bus lengva .

Jei veiksmą su visomis smulkmenomis pirma atliekate vaizduotėje , tai taip pasiruošus daug lengviau jį atlikti realybėje .

Kai kurie žmonės po to pajunta net kažkokią trauką atlikti šį veiksmą .

Norėdami pasinaudoti “ kelio tiesimo “ pratimu , sugalvokite sau tinkamus situacijų pavyzdžius ( pvz . : eikite prie durų , atidarykite ir vėl jas uždarykite , kam nors paskambinkite ,

padarykite ką nors konkretaus , įvairi vaizduotė , įvairios hipnozės ir t . t . ) .

Pamatysite , jog vos pradėję aprašytu būdu ką nors iš anksto įsivaizduoti , nevalingai pereisite į lengvo transo būseną . Dar atkreipkite dėmesį į tai , kad jūsų įsivaizduojamas veiksmas baigtųsi kuo nors maloniu ( pvz . : suvalgote šokolado plytelę , užsidegate cigarėtę , einate pasivaikščioti , išgeriate taurę vyno ar klausotės muzikos ir t . t . ) . Tai paskatins vvidinį nusiteikimą atlikti šį veiksmą . Pasinaudokime tuo .

———————————

Pirmiausia

Pratimo įvaldymas toks : pirmiausia mokomės pasiekti transą . Tai įkvėpimas – iškvėpimas – pauzė . Ilgiau pakvėpavus pastebėsime , kad patirsime dar didesnį transą pauzės metu . Transo būsena padeda atgauti vidinę laisvę , ramybę , atsiriboti nuo nemalonių dalykų , ir rasti tinkamus sprendimus .

Antra išsivaizduojame pratimo dalį ar visą pratimą su visomis smulkmenomis . Turint transą ir vaizduotę seka darbas hipnozės savybe ( hipnoze ) .

Energija – jjėga – noras

Kad galėtume pratime išsivaizduoti geležinį rasotą pilną energijos kamuolį būtų toks vaizdinys :

A ) Dėl žodžio „ rasa “ : Brėkšta rytas . Rasotas laukas jame geležinis rasotas kamuolys .

B ) Dėl žodžio „ energijos “ :: Saulėta šilta žiemos diena – atodrėkis . Pasimėtome sniego gniūžtėmis ir įbėgame į kambarį . Jaučiamės energingi , tai , kaip tik šis pojūtis mums bus reikalingas suprantant žodį „ energijos “.

C ) Dėl žodžio „ kamuolys “ : Aš manau , kad lengva pajausti kamuolį ( taip ir yra ) dešinės rankos delne ( kairiarankiams kairės rankos delne ) . Reikalingas judesys įkvėpus . Įkvepiame krūtine ir orą esantį krūtinėje greitai perstumiame į pilvo galą . Pilvo galas išsipučia kaip tvirtas kamuolys . Kamuolio išsiputimo momentas yra . Kaip tik šiuo momentu rankos delne pajaučiu ir jau turiu energijos kamuolį . Jis tokio dydžio , kad vos telpa delne .Aš suprantu , kad tai realus hipnozės savybės tikslas ,, kurį pakankamai lengva pasiekti .

1. Įkvepiame orą per nosį ir vidurį krūtinės sukaupiame geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

2 . Išsivaizduojame į šalis ištiestas rankas . Rankose iš viršaus plaštakų jaučiame po vieną geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Jaučiame jų svorius . Per pirštus traukiame erdvės vėsią energiją į krūtinėje esantį geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

3 . Geležinis rasotas pilnas energijos kamuolys pilve . Fiksuojame .

4 . Įsivaizduojame kojas . Kojų ppėdose iš viršaus jaučiame po vieną geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Jaučiame jų svorius . Per pirštus traukiame žemės vėsią energiją į pilve esantį geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

5 . Iš to seka , kad turime du vėsios energijos srautus : per išsivaizduojamas į šalis ištiestas rankas iš erdvės , per išsivaizduojamas kojas iš apsčios . Ir visąlaik jaučiame geležinių rasotų pilnų energijos kamuolių svorius . Du srautai veikia net nuo menkiausių valios pastangų .

6 . Geležinis rasotas pilnas energijos kamuolys centre galvos . Fiksuojame .

7 . Išsivaizduojame galvą . Jaučiame geležinio rasoto pilno energijos kamuolio svorį galvoje . Per viršugalvį traukiame erdvės vėsią energiją į galvos centre esantį geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

8 . Iš to seka , kad turime trys energijos srautus : per išsivaizduojamas į šalis ištiestas rankas iš erdvės , per išsivaizduojamas kojas iš apačios , per išsivaizduojamą galvą iš viršuje esančios erdvės . Ir visąlaik jaučiame geležinių rasotų pilnų energijos kamuolių svorius . Trys srautai veikia traukiant vėsią energiją net nuo menkiausių valios pastangų . Fiksuojame

9 . Trys geležiniai rasoti , sunkūs , pilni energijos rutuliai : pilve , krūtinėje , centre galvos . Atiduodame juos šiuos geležinius ssunkius pilnus energijos rutulius kamuolius į erdvę prieš save .

Dabar jie sprogsta galinga jėga .

Susikaupusią jėgą erdvėje prieš save įtraukiu rankomis į save ir iškarto apie pilvą ir krutinę atsiranda besisukantys energijos – jėgos žiedai . Fiksuojame .

( 8 ir 9 dalį kartokite 22 kartus )

Pratimo 1 – 9 punktų veikimą fiksuojame visam laikui .

Užbaigus pratimą liks įdirbis . Svajonė būti su jėga visąlaik įgyvendinta . Pratimo 1 – 9 punktų įdirbį ( kitas variantas nuo pradžios ir nuosekliai darant ir užbaigiant 9 – tu punktu ) kartokite per valandą 66 kartus .

Sistema A

Pajausti skirtumui tarp to , kai atidedi norą . Ir jį turi mintyse ir savyje sistemoje A . Pradedame įsivaizduoti įdirbtus norus ( energija – jėga – noras ) darydamas sistemą A .

Sistemą savyje surenkame visą palaipsniui pavaizduotą nuo 1-mo iki 9 – to piešinio ( sistemoje A ), Taip , kad viską jaustum aplink „ toje vaizduotėje “( kitaip astralinėje vaizduotėje ) . Ji veikia iškarto visa panaudojant net ir menkiausias valios pastangas .

1 piešinys . Kontrolė – visąlaik esanti mintis .

Pratime energija – jėga – noras ( 9 – tas punktas ) moko geležinius ( sunkius ) rasotus pilnus energijos kamuolius( toliau ttekste kamuolys ) atiduoti į erdvę prieš save .

Surinkime kamuolius po trys keturiose vietose ( 1 piešinys ) .

Pirmas nuo manęs keturiose vietose esantis kamuolys su žemės jėgos galia ( augimo galia ir t.t. ) .

Nuo1 –mo kamuolio antroje pozicijoje 2 – ras kamuolys keturiose vietose su širdies jėga ( didžioji meilė , gyvybės palaikymas ) .

Nuo 1 – mo kamuolio trečioje pozicijoje 3 – ias kamuolys keturiose vietose su mąstymo – dirbtinio intelekto ( genialumo jėga ) . Smūgiuojant koja ( kojomis ) , ranka ( rankomis ) genialumas įgauna stiprinančią jėgą ( mąstymas visąlaik yra ) .

2 piešinys . Energija .

Tai pratimo energija – jėga – noras (1 – 9 – to punkto ) įdirbis , kurį fiksavome visam laikui ir jis veikia net nuo menkiausių valios pastangų . Ir dar stiprinant Aš prisimenu ir visam laikui fiksuoju dviejų energijos – jėgos žiedų veikimą . Tai jėga , kuri net valiai išsekus kovoje veikia labai galingai .

Taip pat galingai veikia jėgos surinktų kamuolių po tris keturiose ( 2 piešinys ) vietose kaip aprašyta 1 piešinyje ir dar stipriau ( net nuo menkiausių valios pastangų ) kaip aprašoma šiame skyriuje „ Energija“ energijos – jėgos žiedų veikimas .

4

piešinys . Turime jėgą .

Pradedame nuo 3 piešinio , tai papildomas kvėpavimo pratimas . Ilgą laiką sukant apie save jėgas kaip pavaizduota 3 piešinį ( darant tai ) įdirbame savyje sukamąjį judesį , tad gauname spiralės jėgą . Ji pavaizduota 4 piešinyje : kūne , kairėje , dešinėje ir virš galvos visur prieš trys geležinius ( sunkius ) rasotus pilnus energijos ir kitų jėgų kamuolius .

Tiems , kurie nemoka , nesugeba įsisavinti ir gauti spiralės jėgą greitai sukant apie ssave jėgas kaip pavaizduota 3 piešinyje . Dar gryžtame prie 3 piešinio ir tai kas pavaizduota 3 piešinyje jis išdirba taip , kaip toliau rašoma : Pirmiausia svarbu išmokti koncentruoti dėmesį pasitelkus dėl to kvėpavimo mechanizmą . Stenkitės sau įsivaizduoti , kaip lengva srovė įkvepiamo oro lygiai teka per energetinius kanalus pavaizduotus 3 piešinyje . Tokiu būdu gausime tai , kad kur nusikreips mūsų mintis , ten ir pradės tekėti energija . Tokiu būdu tokiuose pratimuose ( 3 piešinys ) ,, kaip energijos pravedimas per priekio vidurinį ir nugaros vidurinį kanalus , kiekvieno įkvėpimo metu energija , turi padaryti pilną ratą , kiekvieno iškvėpimo metu – dar vieną ratą . Ir taip nepertraukiamai – ratą įkvepiant , ratą iškvepiant .

5

Kai JJūs jau pakankamai įvaldėte šią techniką , energija turės paklusti Jūsų minčiai . Bet jos judėjimo greitis bus nustatomas minties įsakymu ( „ greičiau mintis – greičiau bėga energija , lėčiau mintis – lėtina savo bėgimą energija “ ) . Taip per vieną kvėpavimo ciklą įkvėpimas – iškvėpimas Jūs galite priversti energiją padaryti du – trys apsivertimus ( priekio viduriniu ir nugaros viduriniu kanalais ) .

5 piešinys . Viskas yra ištreniruota dėl greičio , lengvumo ( energija , jėga , šoklumas ) . Manyje jėga ir kometų greitis , ir kontrolė ( dirbtinio intelekto – genialumo jėga ) .

Aš tai kas pavaizduota 5 piešinyje nuosekliai dirbdamas įdirbau ir turiu veikiančią sistemą A . Ji veikia net nuo menkiausių valios pastangų ..

Mes ją dar užbaigsime įvaldyti skaitant toliau .

Užbaigsime sistemos A įvaldymą

6 piešinys . Aš nepajudinamas . Geležinis kubas daro mane labai sunkų .

Turint įdirbtą dirbtinį intelektą hipnozės savybe lengva jausti kojose didelį sunkų geležinį kubą . Mažesnius sunkius geležinius kubelius jaučiu iš dešinės , iš kairės , ir priekyje rankose .

Aš labai didelio svorio kai mane nori nustumti .

Kai man smūgiuoja rankomis , kojomis blokuoju ir nuvedu smūgius – jose mažas sunkus geležinis kubelis , tad rankos sstiprios .

8 piešinys . Aš atlaikau stiprius smūgius .

Vidinė energija nukreipta žemyn , todėl galiu atlaikyti smūgius . Man tai nėra sunku .

Pratimas vidiniai energijai pajausti ( 7 piešinis ) :

1. A ištiesia ranką ir tempe raumenis su tikslu padaryti ją nesulenkiamą . B dviem rankom stengiasi sulenkti ranką A per alkūnę . Jeigu jėgos A ir B vienodos , tai B sulenks A ranką .

2. B ištiesia tą pačią ranką ir pilnai atpalaiduoja . Jisai koncentruoja savo sąmonę į tai , kad vidinės energijos srautas ir jo vidinė jėga skleidžiasi iš pilvo galo iš širdies per ranką ir rankos pirštus į beribę erdvę . Iki to laiko , kol A sąmonę fiksuoja šiame vaizdinyje , B neįstengs sulenkti A rankos .

3. Kai dar nemokame pajausti vidinės energijos galime naudoti fizinę jėgą , bet rankos lenkimo momente A giliai ir nenutraukiamai kvėpuoja . B girdi A kvėpavimą ir ranką lenkia tiktai A įkvepiant ir tai tik pradžioje . Tokiu būdu po truputį pradėsime jausti vidinę energiją .

Dabar nukreipiame vidinės energijos įdirbį žemyn ( į žemę ) ir , tad pradedant nuo silpnų smūgių smūgiuoju ( arba smūgiuoja kitas ) per visą kūną .

9 piešinys . Viskas yra iištreniruota . Tai 6 piešinio ( Aš nepajudinamas . Geležinis kubas daro mane labai sunkų ) ir 8 piešinio ( Aš atlaikau stiprius smūgius ) vientisumas , nes jis labiausiai reikalingas dėl geresnio įdirbio .

6

Dabar pagaliau sujungsime du įdirbius 5 piešinio ir 9 piešinio . Sistema A dabar bus įdirbta visa .

Sistema B

Mes mokėmės sistemą A . Ji įdirbta , tad mastymas sistema A tęsiamas . Toliau mastysime pasitelkę kovinius veiksmus ( jų panaudojimo metu ) , ir sistemą A , ir apie tai kokius kovinius veiksmus atliekame .

Norėdamas nutraukti kovinius veiksmus pakeliu kairę ranką ir sakau „ mąstau “ . Tad dvejonės ir baimė neužims mūsų proto , ir mes nuo partnerio kovinių veiksmų traukdamiesi atgal pakelsime kairę ranką ir sakysime „mąstau“ , kad nutrauktume dvejones ir ryžtą bėgti ar trauktis . Įpratinkime savo mastymą ir refleksus veikti ryžtingai ir triuškinančiai .

Pradžioje šį pratimą įdirbkime treniruodamiesi lėtai .

Įvaldę sistemą A ir sistemą B mes būsime stiprūs nore kovoti ir nore mastyti . Mastymas stiprina žmogų , procentėliai didėja dirbtinis intelektas .

Sistema C

Mokimasis sistemų A , B ir C kovos technikos paaiškina kaip panaudoti savo „ Ėchas “ sistemos protą – intelektą prieš savo aponentą , ...


Šiuo metu Jūs matote 50% šio darbo.

Matomi 3001 žodžiai iš 6002 žodžių.

Kiti mokslo darbai

Paveldimumas ir treniruotumas

TURINYS Įvadas ………………………… 2 1. Paveldimumas ………………………… 3 2. Komponentų įvairovės metodai ……………………….. 4 2.1 Dvynių metodas ………………………… 4 2.2 Šeimos panašu...

3 atsiliepimų
Parsisiųsti
Krepšinis

Referatas Populiariausia sporto šaka – krepšinis Redas Ambrazevičius 8C klasė 2004 Įvadas Referato tema – populiariausia sporto šaka Lietuvoje – krepšinis. Šią temą aš pasirinkau todėl, kad ji mane labai sudomino. Šiame...

3 atsiliepimų
Parsisiųsti
kyokushin karate

KARATE Karate šiomis dienomis vadinama sportu, bet kas yra sportas? Žodyne jo reikšmė yra žaidimas ar konkursinė veikla, ypač vykstanti lauke, įtraukiant fizines pastangas. Karate yra rungtynės bet iš esmės jos vyksta su savimi,...

3 atsiliepimų
Parsisiųsti
Michaelio Schumacherio biografija

Vaikystė Michaelis Schumacheris gimė 1969 sausio 3-iąją Vokietijoje Huerto Hermiulhaimo miestelyje prie Kelno Rolfo ir Elisabeth Schumacherių šeimoje. Michaelio tėvas buvo aistringas konstruktorius ir sūnui sukonstravo nedidelį kar...

3 atsiliepimų
Parsisiųsti
XXVIII-osios olimpinės žaidynės

1. Įvadas Olimpinių žaidynių pradžia antikoje. Senovėje jos buvo žymiausias sportinis renginys. Olimpinės žaidynės vykdavo kas 4 metai šventame Olimpo slėnyje Pelopones pusiasalyje dievo Dzeuso garbei (yra nuomonė, jog šios ža...

3 atsiliepimų
Parsisiųsti