Referatas Geltonos muzikinė karjera

9.8 (4 atsiliepimai)

Apimtis
577 žodžiai (-ių)
Kategorija
Muzika

Rašto darbas
Rašto darbas
Rašto darbas
Svarbu! Žemiau pateiktos nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visos kokybės darbą spustelkite parsisiųsti.


Geltonos muzikinė karjera

BIOGRAFIJA

2002-ieji:

Po Dijos pasirodymo jaunųjų talentų LTV laidoje “Būk artistas”, ja susidomėjo prodiuserinės kompanijos “Cactus” atstovai.

Perklausai į studiją atvykusi mergina susipažino su Tadu, kuris taip pat dalyvavo atlikėjų atrankoje.

Įrašius kelias bendras bandomąsias dainas, viena iš jų tapo pirmuoju kiek vėliau susikūrusios grupės “Geltona” hitu “Tavo akyse”.

Radijo stočių eteryje šis kūrinys nuskambėjo tuo pačiu metu – kovo 31-ąją, 12.07 val.

Su viena daina greitai išpopuliarėjusios grupės “Geltona” nariai nepanoro savo veidus gerbėjams parodyti iš karto. Dija ir Tadas nusprendė pasirodyti scenoje atvirais vveidais tik tada, kai bus visiškai pasirengę bei įrašys bent dalį dainų, pateksiančių į debiutinį albumą.

Liepą grupė “Geltona” išleido antrąjį singlą “Tu netikėjai manim”, tačiau iki vasaros pabaigos niekas taip ir neturėjo galimybės išvysti, kas gi slepiasi po grupės narių veidus dengusiu šydu.

Rugsėjo 1 d., kai “Geltona” koncertavo TV realybės šou “Akvariumas”, paslapties skraistė buvo atskleista. Šis įvykis sulaukė tokio didelio publikos susidomėjimo, jog realybės šou rengėjai “Geltonos” narę Diją iš karto pakvietė tapti “Akvariume” išskirtine viešnia.

Po mėnesio trečiasis grupės ppristatytas singlas “Galima” tapo garsiausiu “Geltonos” hitu.

Lapkričio 7 d. pasirodęs debiutinis grupės albumas “Prisiminimai” sulaukė neregėtos sėkmės: vos per kelis mėnesius jis tapo “auksiniu” ir “platininiu” (parduoda per 21 tūkst. kopijų).

Dija ir Tadas, naujosios lietuviškos popmuzikos žvaigždės, buvo ppelnytai įvertintos ir prestižiniuose muzikiniuose apdovanojimuose. Grupė “Geltona” pripažinta geriausia metų debiutante ir “Radiocentro”, ir “Bravo” apdovanojimuose.

2003-ieji:

Pavasarį, po pirmojo grupės koncertinio turo per Lietuvą ir koncertinės kelionės į JAV, prabilta apie pribrendusias permainas.

Balandyje oficialiai pranešta, kad iš grupės pasitraukia Tadas, nusprendęs visą savo dėmesį skirti studijomis.

Dija pareiškė tęsianti muzikinę veiklą viena, tačiau iki vasaros pradžios duetas scenoje dar pasirodydavo kartu.

Tadas talkino Dijai ir tuo pat metu vykusiame ir didžiulį ažiotažą sukėlusiame LNK projekte “Nacionalinė muzikos lyga” (NML).

Grupė, sėkmingai pasirodžiusi muzikinėse varžybose su ŽAS ir “Dinamika”, finale nusileido tik Jungėnų kaimo kapelai.

Gegužyje realybės šou “Pasinerk į televiziją” metu Dija, pristačiusi naują dainą “Meilei”, dar kartą pranešė, jog “Geltona” iš grupės virto soliniu projektu. Dainininkė taip pat pabrėžė, jog atsisako savo aankstesnio sceninio pseudonimo “Dija” ir nuo šiol vadinsis tiesiog Geltona.

Rugpjūčio 24 d. per TV3 naujo sezono atidarymo šventę nuskambėjo naujas Geltonos kūrinys “Apkabink mane”. O rudenį, atsisakiusi siūlymų filmuotis keliuose trumpametražiniuose filmuose, Geltona paskelbė išbandysianti savo jėgas nacionalinėje Eurovizijos konkurso atrankoje su naujos dainos “Bučiuok bučiuok” angliška versija (“I do I do”).

Gruodžio 4-ąją dienos šviesą išvydo antrasis Geltonos albumas “Bundanti saulė”. Rytietiškais motyvais persmelkto albumo, kuriam neteko užsigulėti muzikos prekių parduotuvių lentynose, išleidimą lydėjo ir trimačio vaizdo klipo dainai “Bučiuok bbučiuok” sukū...

Šiuo metu Jūs matote 50% šio darbo.

Matomi 577 žodžiai iš 1154 žodžių.

Kiti mokslo darbai

Jazas

Turinys Džiazo istorija lietuviškai 3 Lietuviškojo džiazo meka 5 Kaunas Jazz – ne vien festivalis 6 Vilnius Jazz 10 Naudota literatūra: 12Džiazo istorija lietuviškai Pagaliau sulauksime lietuviškos džiazo istorijos knygos. Šalyje...

2 atsiliepimų
Parsisiųsti
M.K Čiurlionis

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875 – 1911) – lietuvių dailininkas, kompozitorius – profesionaliosios lietuvių muzikos pradininkas, savo kūryba peržengęs nacionalinės kultūros ribas. M.K....

2 atsiliepimų
Parsisiųsti
Žymiausi 19 amžiaus kompozitoriai, muzikos stiliai

Džordžas Geršvinas gimė 1898 rugsėjo 26 d. ir išaugo 1st–Saido gatvėse. Būdamas 6 metų intensyviai pradėjo domėtis pačia geriausia muzika kaip antai: Rubenšteino “Melodija”, Dvoržako “Jumoreska”. Būdamas 8 metų susi...

6 atsiliepimų
Parsisiųsti
Referatas „Mikas Petrauskas“

MIKAS PETRAUSKAS Mikas Petrauskas (1873-1937). Kompozitorius, dainininkas (tenoras), choro dirigentas. Muzikos mokėsi pas tėvą ir Rokiškio vargonininkų mokykloje (1898-1899). Vargoninkavo Labanore, Obeliuose, Gervėčiuose. Nuo 1901 m....

4 atsiliepimų
Parsisiųsti
Orkestras ir jo rūšys

ORKESTRAS. RAIDA. Nuo Antikos laikų muzika buvo vokalinė ir instrumentinė. Tačiau vokalinė muzika turėjo svarbesnę reikšmę Antikos, Viduramžių, Renesanso epochose. Ir tik Vėlyvojo Renesanso ir Ankstyvojo Baroko sandūroje vokalin...

4 atsiliepimų
Parsisiųsti
Atsisiųsti šį darbą